Par mums

SĀKUMĀ…
SIA “ELPIS” tika dibināts 1994. gadā kā licencēts zāļu vairumtirgotājs. Kopš dibināšanas SIA “ELPIS” ir pastāvīgi paplašinājis savu produktu sarakstu, palielinot apgrozījumu un atverot jaunus komercdarbības virzienus.

TAGAD
Mēs esam īpaša skaistuma un veselības cienītāju komanda, kas meklē garšīgākus un veselīgākus  produktus, ko var piedāvāt pasaule — no jaunākajiem zinātniskajiem atklājumiem līdz simts gadus veciem līdzekļiem un pārdodam tikai tos produktus, kas mūs uztrauc.

VĪZIJA
Mēs domājām, ka Jūs vēlaties efektīvus produktus. Dabiskus, svaigus, veselīgus, garšīgus.  Šeit Jūs varēsiet iegādāties uztura bagātinātājus un vitamīnus, medicīnas preces, kosmētiku, higiēnas preces, garšīgus un veselīgus pārtikas produktus. Vienīgais, ko Jūs šeit nevarēsiet izdarīt, ir vilties.

MŪSU NOSLĒPUMAINAIS PLĀNS
Vai Jūsu istaba ir pārpildīta ar tikko iesāktu burciņu un pudelīšu leģioniem, kas neiepriecina un nesniedz nekādu labumu? Vai Jūs mulsina reklāmas saukļi un neizrunājamās produktu sastāvdaļas, kad Jūs pārlūkojiet skaistuma un veselības produktu aprakstus? Viegli un vienkārši atrodot mūsu veikalā sev vispiemērotākos produktus, Jūs varēsiet atvēlēt vairāk laika dzīves baudīšanai.

  1. Mēs piedāvāsim produktus dažādām vajadzībām.
  2. Mēs piedāvāsim labākus produktus katrā kategorijā.
  3. Mums ir svarīgi, lai Jūs saņemtu atbilstoši instrukcijai uzglabātas preces, tādēļ īpaši rūpīgi esam izstrādājuši piegādes procesus.